הקורס הדיגיטלי המלא

יישומי בינה מלאכותית בעולם הפרקטי

בקרוב המחיר עולה!

אם נודה רגע באמת - הגיע הזמן להתקדם!

הצורך בקדמה, בטכנולוגיה ובחדשנות הוא צורך אמיתי שקיים אצל כל הארגונים בדיוק כמו הצורך להתקיים. כלי הבינה המלאכותית הביאו איתם מהפכה אמיתית בדמות היכולת לרתום את הידע הרב והמידע בעולם לכלים מעשיים שיכולים לשמש אותנו כמעט בכל מטרה או צורך בחיים שלנו, עסקית או אישית.

אבל למי יש זמן מיותר לבזבז?

מאות מדריכים, סדנאות, הרצאות וזומים ועדיין…זה מרגיש כמו מערבולת אחת גדולה של מידע שעד שלא ניקח רגע לצרוך את הכל בצורה מסודרת, נראה שלעולם לא נבין מה באמת קורה שם. 

אז בדיוק בשביל זה בניתי את הקורס הזה: אני כאן כדי לתמצת לכם, כדי להביא את התובנות שלי ולהנגיש לכם את הכלים, הטכניקות והשימושים השונים בצורה ידידותית ונעימה אבל הכי חשוב שהיא גם באמת תאכל'סית!

בקורס הבא סקרתי הרבה כלים מעניינים, חלקם המוכרים ביותר וחלקם פחות מוכרים אבל לא פחות טובים במטרה לעזור לכם לעשות סדר משמעותי בכל העולם הזה של בינה מלאכותית ג'נרטיבית ולעזור לכם להבין איך אתם באמת יכולים לרתום את כוחה למען ההצלחה שלכם.

הפתרון שלי מגיע מהשטח!

לאחר הרבה סדנאות, מפגשי עבודה, מקרי בוחן, מחקרים ושעות למידה וניסוי רבות – הבנתי שאת הקורס הדיגיטלי הזה אני פשוט חייב לעשות!

כאיש דיגיטל שמאמין בגישת HANDS ON, שמעצב, כותב, עורך ובונה אפילו את האתרים שלו לבד – הבנתי בשניה את הערך העצום של הכלים האלו לכל אחד ואחת מאיתנו.

לאורך השנים למדתי להשתמש בהמון כלים ובקורס זה מביא תמצית ופתרון של שילוב כלים אלו ביחד בצורה מעשית לצורך פתרון בעיות יום יומיות ביחד עם מידע אינפורמטיבי ומעשיר על עולמות הבינה המלאכותית.

הקורס יכיל בסופו כ10 שעות של תוכן נטו – וכמובן מתעדכן ומתחדש על פי עדכונים במערכות השונות וכלים נוספים שיצוצו וכמובן שאנחנו כאן כדי ללוות אותכם גם בצעדיכם הראשונים בעולמות אלו באמצעות קבוצת וואסטאפ ייעודית או שיחת זום אישית.

מעל 100 שעות לימוד, ניסוי ותמצות שרוכזו לקורס אחד מדוייק

אז, מה נלמד בקורס?

אני לא כאן מהיום!

מה יש לאנשים להגיד?

ואיך זה נראה בפועל?

על חלק מהיצירות אכין סרטונים ספציפיים על תהליך ההכנה מא' ועד ת'

צפו בשיעור לדוגמא:

דוגמא לשיעור פרקטי על דרך שימוש בChatGPT

ריכזתי עבורכם כמה מהשאלות שבדר"כ שואלים אותי

תשובות לשאלות נפוצות

במסגרת הקורס תקבלו המון ידע מעשי ומקצועי בעל ערך רב מכל הבחינות, דוגמאות חיות מהשטח ושעות על גבי שעות של תוכן איכותי מוקלט שסוקר את כל הכלים השימושיים ביותר ואיך להשתמש בהם בעולמות הבינה המלאכותית.

הקורס מתאים לכל מי שמבקש להכניס את הכלים האלו לסט הכלים המקצועי שלו וכמובן לאנשים עם התמחויות שונות ומגוונות כמו: אנשי שיווק ודיגיטל, מעצבי פנים ואדריכלים, מעצבים גרפיים, מנהלי מדיה חברתית, יוצרי תוכן, בעלי עסקים קטנים, אנשים שעוסקים בתחום האדמינסטרטיבי וכל מי שחשקה נפשו במידע.

על מנת להנות מהקורס ככל בצורה מקסימלית כדאי ורצוי לקנות גישה למידג'רני ולChatGPT במנויי הפרימיום.

הקורס מתאים יותר למי שדובר אנגלית לפחות ברמה בסיסית ויודע לכתוב ולקרוא באנגלית.

  • נרשמים ומסדירים תשלום דרך הקישורים שבתחתית העמוד על פי בחירתכם (יש אפשרות לתשלום בתשלומים) באמצעות אשראי בתשלום מאובטח.
    מקבלים באופן אוטומטי אישור הרשמה עם הנחיות מסודרות להמשך התהליך ואת פרטי הגישה שלכם לקורס.
  • בנוסף לפרטי הגישה ואישור ההרשמה, עד 24 שעות מרגע הרשמתכם תקבלו אי-מייל מסודר עם אפשרות להצטרף לקבוצת הוואטסטאפ של משתתפי הקורס לצורך תמיכה הדדית ועזרה.
  • הקורס יתעדכן לאורך השנה הקרובה בחומרים חדשים וכלים מדהימים. המחיר הולך לעלות ככל שכמות הידע תצטבר ולכן יש לכם את הזכות לרכוש את הקורס עכשיו במחירי השקה שלא יחזרו.

מי שמכיר אותי יודע שאני בן אדם מעשי שעובד עם הידיים, הדוגמאות שאביא בקורס מבוססות על שנים של ניסיון ועבודה עם עסקים מכל קצוות הקשת בהיבט של ניהול השיווק, ניהול המדיה החברתית הפקה ויצירת תוכן וכמובן פתרון בעיות ואתגרים שיווקיים.

את הקורס הזה בניתי עבור אנשים שמחפשים את פרקטיקה מעשית במקום אחד מסודר, בלי להתרוצץ ממקום למקום ולהתעדכן "על הדרך" בחידושים או בכלים חשובים ומעניינים. הקורס מתעדכן לאורך השנה כך שכרגע יש לכם הזדמנות אמיתית להנות מתוכן איכותי שיתחדש, יתעבה ויתעדכן על פי החידושים בשוק.

על מנת להנות ככל האפשר ולהתנסות בצורה מעשית באמת אני ממליץ לעשות מנויים בתשלום לחלק מהכלים המוצגים בקורס, אם לא לכולם.

עלות חודשית למי שמשתמש בכל הכלים המוצגים בקורס היא כ70$ – 80$ בלבד אשר מהם כמובן אפשר לבחור מה אנחנו רוצים וצריכים ומה לא ובכך לצמצם הוצאות.

כל אחד מהמנויים שנרכוש במסגרת הקורס ניתן לביטול מול ספק השירות ללא התחייבות ברגע מה שאומר שאתם לא כבולים ואני לא מעודד לשלם על כלים לשנה מראש. 

אני מאמין שעל מנת לצמוח צריך להשקיע, והשקעה מייצרת מחויבות ללמוד את הכלי ולהבין איך הוא יכול באמת להירתם לצרכים האמיתיים שלנו.

בקורס אני מסביר על האפשרויות השונות שנפתחות במנוי בתשלום בכל אחד מהכלים ומציג אלטרנטיבות חינמיות לכל אחד מהצרכים (אם כי פחות טובות מכלי הפרימיום) וכמובן גם אספר ואציג אפשרות להתקין כלי בינה מלאכותית (כמו מידג'רני ולאונרדו) בצורה מקומית על המחשב שלכם, או בתשלום מזערי על פי שימוש ובכך להשתמש בהם באופן תדיר ללא צורך לשלם לכלי חיצוני הרבה כסף במסגרת מנוי.

עיצוב גרפי הוא מקצוע מכובד ותחום עשיר בעל המון רבדים, להגיד שתהפכו למעצבים גרפיים אחרי הקורס זה עלבון למקצוע בעיניי. 

מה שכן אני יכול להגיד לכם שהכלים האלו יאפשרו לכם להיות הרבה יותר יצירתיים ולהביע את עצמכם גם ברמה הגרפית וגם ברמת היצירה. 

אני יכול לספר לכם, שאת יכולות העיצוב הגרפי שלי הם שידרגו פי כמה וכמה וכיום אני משתמש המון בתוצרי בינה מלאכותית במשרד הפרסום שלי וכנ"ל לגבי תוכן כתוב.

אם יש לכם כמה חודשים או שבועות כדי לרכז את מקורות הידע הטובים ביותר, להבין אילו כלים הטובים ביותר ומאיפה בכלל להתחיל – תהנו!

כל הידע נמצא ברשת, היתרון הגדול שלי זה שאני מביא לכם את התאכל'ס וחוסך לכם זמן ועל הדרך גם מראה לכם כבר איך אפשר באמת ליישם את הפרקטיקות בחיי היום יום על העסק שלי, או על אחד מהלקוחות שלי לצורך הדוגמא.

כמו כן, רוב הידע המקצועי האיכותי באמת כרגע בשפות אחרות, הקורס הזה אומנם מצריך אנגלית ברמה בסיסית לפחות אבל הוא לגמרי בעברית.

את הדוגמאות, הפרקטיקות וחלק מהטכניקות שאני מלמד בקורס לא תמצאו בשום מקום אחר, פשוט כי כל אחד מאיתנו חושב בצורה אחרת וזה בדיוק מה שהכלים האלו עוזרים לנו לבטא – מחשבות.

מזה כ6 שנים אני מדריך ומרצה בסדנאות מקצועיות ואקדמיות ברחבי הארץ, לימדתי קורסים בעולמות מקבילים מאוד כמו מנהלי מדיה חברתית, רשתות חברתיות באקדמיה, קורס שיווק דיגיטלי, סדנאות מקצועיות על שיווק B2B וסטרימינג. בשנה הקרובה אני הולך ללמד את נושא הבינה המלאכותית הג'נרטיבית במסגרת קורס חדש שייפתח בקריה האקדמית אונו ויהיה הקורס המקיף והאיכותי ביותר בארץ. אני מביא ידע תיאורטי ופרקטי איתי משנים של ניסיון בהדרכה ולימוד של נושאים מורכבים ופשוטים.

הקורס מתאים לכל מי שמבקש להכניס את הכלים האלו לסט הכלים המקצועי שלו וכמובן לאנשים עם התמחויות שונות ומגוונות כמו: אנשי שיווק ודיגיטל, מעצבי פנים ואדריכלים, מעצבים גרפיים, מנהלי מדיה חברתית, יוצרי תוכן, בעלי עסקים קטנים, אנשים שעוסקים בתחום האדמינסטרטיבי וכל מי שחשקה נפשו במידע

גם אני עוסק בתחום, כך שהצרכים היומיומיים שלכם בהחלט מוכרים לי ואפילו הם בדיוק מה שאני חיפשתי אליהם פתרונות. החל מהעלאת פוסטים, בניית אסטרטגיית תוכן או נוכחות בדיגיטל, עיצוב גרפי, עזרים לבניית אתרים ועוד – כלי הבינה המלאכותית פשוט מאפשרים לנו להיות טובים יותר בה-כ-ל!

בואו ללמוד מאיש מקצוע איך לשלב את הכלים האלו בצורה מועילה באמת.

במסגרת עבודתי עם לקוחות וניהול הנוכחות שלהם בדיגיטל, גם אני הייתי צריך לשפר את יכולות העיצוב הגרפי שלי לאורך השנים ותמיד עבדתי עם התוכנות של אדובי בדגש על פוטושופ, מאז התפוצצותם של כלי הבינה המלאכותית השימוש שלי בכלי עיצוב מסורתיים הצטמצם בחצי ובצדק!  בואו לראות איך גם אתם יכולים לקצת משמעותית את זמני העבודה שלכם מבלי לפגוע בתוצר.

מזמין אתכם ללמוד מאיש מקצוע איך לשלב את הכלים האלו בצורה מועילה באמת.

ככל שהאנגלית שלכם טובה יותר, כך תפיקו יותר מהכלים האלו. אבל גם עם אנגלית בסיסית תצליחו להסתדר – מה גם שבאחד משיעורי הקורס אני מלמד איך לעבוד עם הכלים בצמוד עם גוגל טרנסלייט במטרה להפיק תועלת גם במצב שאני כרגע בתהליכי שיפור האנגלית.

קודם כל, תמיד אפשר לפנות אליי מי שמכיר אותי יודע שלפני הכל אני בן אדם – ואם מאיזושהיא סיבה לא תפיקו ערך מהקורס שלי (מה שאני בספק שיקרה) אני אחזיר לכם את הכסף. אבל מעבר לזה, יש לנו קבוצת ווסאטפ שבה גם אני חבר לתמיכה ועזרה וכמובן אפשר תמיד לראות שוב את השיעור. בתקופה הקרובה אוסיף מדריכים כתובים לכל שיעור (בתמצות) ובכך אפשר יהיה לבחור איך נוח לכם לצרוך את התוכן.

בגדול, צריך לדעת לתפעל מייל ולהשתמש בדפדפן. ככל שאתם יודעים לעבוד בצורה שוטפת עם מחשב זה מעולה. אבל באמת שלשימוש בכלים אלו אין צורך בידע טכני מוגזם.

בהחלט! העולם הזה לא מפסיק להתעדכן וכך גם הקורס שלי. לאורך השנה כבר תוכננו לי הרצאות באינספור אירגונים, באקדמיה ובקורסים מקצועיים משום שהתחום הזה לא הולך לשום מקום – החלטתי לבנות קורס דיגיטלי שילווה את המסע שלי ללמד את העולמות האלו גם בארגונים, גם במשרדי פרסום וכמובן באקדמיה ולכן אקפיד לעדכן אותו בהתאם לשינויים בכלים השונים וככל שכלים חדשים יצאו.

בהחלט, ככל שיצאו שינויים ועדכונים שיהיו חשובים על שיעורים קיימים ומערכות קיימות, אדאג לעדכן את השיעורים ואת הקורס כך שימשיך להיות עדכני ובעל ערך ענק לכל מי שבחר להאמין בי.

עכשיו במבצע השקה שחבל לפספס

ביחרו איזה כרטיס לחללית הכי מתאים לכם:

גישה לקורס בלבד

1,199

1,799

גישה אישית לקורס הדיגיטלי המקיף + חברות בקבוצת הוואסטאפ לתמיכה וכמובן קורס מתעדכן (תכנים חדשים עולים כל הזמן והתכנים הקיימים מתעדכנים)

גישה לקורס + הדרכה אישית

₪1,799

2,499

גישה אישית לקורס הדיגיטלי + שיעור פרטי בזום 1 על 1 בתיאום מראש למענה על כל שאלה או הדרכה ספציפית לפתרון בעיה 

הדרכה פרטית + גישה לקורס

3,999

6,999

הדרכה פרטית אצלכם בארגון עם התמקדות על כל נושא שתבחרו (ונישה) ובנוסף גישה לקורס לעד 5 אנשים

בכל אחד מהמסלולים יש אפשרות להחזר כספי תוך 30 יום בלי שאלות - לא אהבתם, לא שילמתם!

יש לכם שאלה אליי?

אשמח לעזור ולסייע! מוזמנים לפנות אליי עם כל שאלה  או צורך, אם יש איזושהיא בעיה טכנית עם הקורס או משהו כזה –  אל תהססו ותפנו אליי גם ואסייע במהירות.

השאירו פרטים כאן

ואחזור אליכם במהירות עם פרטים נוספים

דילוג לתוכן