אודות :imagine/prompt

מי אני?

נעים מאוד, שמי גיא אגא, בוגר תואר ראשון בפרסום ותקשורת שיווקית ובקרוב (מאוד) תואר שני באסטרטגיה דיגיטלית ותקשורת שיווקית מהקריה האקדמית אונו – נושא הבינה המלאכותית בוער בי כבר שנה שלמה. אני זוכה להסתובב בארץ כבר כמה חודשים, ללמד ולפגוש ארגונים ועסקים רבים שמתעניינים בעולמות הבינה המלאכותית. לאחרונה איגדתי קבוצה של אנשי שיווק ודיגיטל מוכשרים שבחרו לקחת את כלי הבינה המלאכותית ולחקור בצורה מעמיקה את התועלת שלהם לשימושים יום יומיים. המטרה העיקרית שלי ביחד איתם היא להעביר את הידע המעשי הלאה בתצורה נעימה ומתומצתת במטרה לשנות תהליכי חשיבה ועבודה עבור אנשים אחרים – בדיוק כמו שאלו השתנו אצלי ואצל שאר הקולגות שלי.

וכמובן להמשיך לייצר ולפתח מוצרים חדשים במטרה להאדיר ולשנות את פני החברה בעולם העסקי בישראל וגם בעולם.

מאיפה אני מגיע?

אני מגיע מעולמות השיווק הדיגיטלי, העיצוב, יצירת התוכן ופתרון הבעיות העסקיות כשאת כל הדברים והמערכות בחרתי ללמוד ולעשות HANDS ON. כאוטודידקט ועצמאי מזה כ12 שנים ובעלים של משרד פרסום זכיתי לפגוש עסקים גדולים, קטנים ובינוניים ומותגים שכולכם מכירים ולהיתקל בלא מעט בעיות ואתגרים שיווקיים ועסקיים במהלך הדרך.

כלי הבינה המלאכותית הביאו איתם מהפך אמיתי ברוב האתגרים היום יומיים שאנחנו נתקלים בהם, דברים שלקחו לי בעבר שעות כמו עיצוב גרפי או בנייה אסטרטגיה דיגיטלית יכולים לקחת היום דקות ובעיניי זה מדהים, אבל לפני הכל – סופר יעיל ונוח.

איגדתי סביבי עוד אנשים מוכשרים שיוכלו לייצר את המעטפת המושלמת ולהביא זוויות ראיה נוספות לאתגרים ובעיות שכלי הבינה צריכים לפתור ביחד איתנו.

החזון שלנו

אני מאמין שהכלים האלו ישנו את תהליכי החשיבה והיצירה שלנו ושככל שנטמיע אותם בDNA של ארגונים רבים ככל האפשר, כך נלמד איך אנחנו באמת יכולים לרתום את העוצמה שלהם כדי למקסם את התועלת בכל בעיה שיווקית או אתגר עסקי שנפגוש.

החזון שלנו הוא לשמור על מעשיות ופרקטיות ולהראות ולמצוא דוגמאות ושימושים מעשיים לכל אחת מהכלים והפיתוחים בעולמות הבינה המלאכותית ליישום ופתרון בעיות עסקיות ושיווקיות שונות ברחבי העולם.

הקורס שלי, ההדרכות שלנו, התכנים והעבודה היום יומית בליווי עם לקוחות מכל קצה הקשת דואגים שנישאר מעודכנים כל הזמן עבורכם במטרה לתת ערך אמיתי ולהביא שינוי אמיתי ומורגש בעולם.

רוצים לדבר איתי?

אם אתם מחפשים פתרונות מתקדמים בתחום הבינה המלאכותית – AI, אנחנו כאן כדי לעזור לכם.
צרו קשר עוד היום והתחילו לשפר את העסק שלכם.
אנחנו זמינים לענות על כל שאלה ולספק לכם את המידע הדרוש.

דילוג לתוכן